Zadania maturalne z chemii

Zbiór zadań z chemii zawiera zadania maturalne z arkuszy CKE i OKE z lat 2010 – 2020, zbioru zadań CKE oraz z informatora maturalnego CKE. Zadania są dokładnie posegregowane działami, co ułatwia ich rozwiązywanie. Przy każdym zadaniu zostało dołączone miejsce przeznaczone na odpowiedź. Do każdego zadania dołączony jest również proponowany schemat odpowiedzi. Wszystko jest przygotowane bardzo profesjonalnie, a całość sprawia wrażenie jakby rozwiązywało się oryginalny arkusz CKE.

Zbiór został podzielony na dwie części, a tematy obejmujące daną część są wypisane poniżej.

Część I – Zadania maturalne z chemii nieorganicznej
Część II – Zadania maturalne z chemii organicznej

Rozwiązanie wszystkich zadań pozwoli na ćwiczenie umiejętności formułowania logicznych i zwięzłych odpowiedzi. Rzetelne przerobienie tego zbioru jest gwarancją sukcesu na maturze z chemii.

Drogi licealisto, jeśli Twoim celem jest uzyskanie wysokiego wyniku z egzaminu maturalnego z chemii – nie zastanawiaj się – bo ten zbiór jest właśnie dla Ciebie!

Zadania maturalne z chemii to przygotowane w formie elektronicznej (pliki w formacie pdf) zbiory zadań pomocne w nauce chemii oraz przygotowaniu do matury, stanowiące treść cyfrową.

Po zakupieniu zadań maturalnych można z nimi pracować na platformie w profilu kursanta (w zakładce kursy) lub pobrać na komputer/tablet/telefon.

Jeżeli nadal się zastanawiasz nad zakupem zadań z chemii to pobierz przykładowy plik zadań oraz odpowiedzi z działu BUDOWA ATOMU, aby podjąć ostateczną decyzję.

Kliknij aby pobrać plik z zadaniami

Kliknij aby pobrać plik z odpowiedziami